J9/ 20.08 – 27.08.2022 FAMILY CAMP

(10 customer reviews)
Rezerwacja miejsca zostanie dokonana po wykupieniu i wpłaceniu  zaliczki na konkretny obóz w kwocie 710 zł. Dokonać tego można klikając ikonę 'ZAREZERWUJ’  na dole strony postępując zgodnie z instrukcją. Całkowita kwota obozu wynosi 2070 zł / os. Pozostała część kwoty tj. 1370 zł, wpłacana jest w II części, do 30 maja. W tej sprawie kontaktować się będzie Państwa opiekun pod numer pozostawiony w zamówieniu.
Camp Jastarnia  to autorski obóz sportowo-outdoorowy skierowany dla dzieci i młodzieży w trzech grupach wiekowych 7-11 lat, 12-14 lat oraz 14-17 lat.
 
Program obozu opiera się na zajęciach sportowych: z równowagi, motoryki, surfingu oraz deskorolki z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu oferowanego przez Akademię. Dodatkowo program został wzbogacony o warsztaty z ekologii, języka angielskiego, z ratownictwa wodnego, umiejętności społecznych, a także o gry terenowe. Wszystkie zajęcia są prowadzone w otoczeniu natury na malowniczych plażach i lasach Jastarni lub na terenie wypoczynkowym Akademii. Na kursantów czekają liczne atrakcje takie jak nauka pływania na stand up paddle board, slackline, wycieczka do parku linku linowego, a także kino pod chmurką.

710,00 

Na stanie

Kategoria:

Social Share: