Rezerwacja wyjazdu

Twoja rezerwacja

Billing details

Additional information

Your order

Product Subtotal
TRANSPORT CAMP DĘBKI  × 1 250,00 
Subtotal 250,00 
Total 250,00 
  • Płać z Przelewy24

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia zamówienia, ułatwienia korzystania ze strony internetowej oraz innych celów opisanych w naszej polityka prywatności.

Naciśnięcie „Zarezerwuj” jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu, oraz Umowy i Warunków uczestnictwa.

Ubezpieczenie
w cenie

Szyfrowane połączenie

Szybkie płatności
Przelewy24

Często zadawane pytania

Umowa uczestnictwa wraz z ankietą zostanie przesłana na Twój adres email niezwłocznie po zaksięgowaniu płatności. Możesz ją pobrać z sekcji „Pliki do pobrania” w wiadomości email którą otrzymasz. Drugim sposobem jest pobranie umowy na stronie z sekcji Moje Konto / Pliki do pobrania. 

Jeżeli z jakiś przyczyn email nie dotarł, napisz do nas na adres kontakt@akademiasurfingu.pl, podając Imię i nazwisko oraz numer zamówienia, jeżeli posiadasz. Potwierdzimy status rezerwacji i ponownie prześlemy potrzebną dokumentację.

Po dokonaniu rezerwacji na stronie www.akademiarezerwacje.com.pl na adres e mail podany przy rejestracji, zostanie przesłane potwierdzenie wraz niezbędnymi plikami do pobrania. Dokumenty te należy podpisać i odesłać na adres kontakt@akademiasurfingu.pl

Przede wszystkim dobry humor 😉 O wszystkich niezbędnych rzeczach które należy zabrać poinformujemy w wiadomości e-mail.

Opinie uczestników

Mam za sobą już dwa Campy z akademią i na pewno się na tym nie skończy. Obozy to połączenie fajnej nauki i ćwiczeń, ale chillu i luzu 🤙🏻 Mam wrażenie, że przyświecam im zasada „Nic nie musisz, wszystko możesz” i ja to pokochałam 😍 Z nimi stałam się Yesmanem, a ostatni wyjazd był nie tylko dla ciała, ale i dla duszy. Polecam szczególnie tym, którzy na co dzień ciągle gdzieś biegną i nie lubią odpuszczać, a chcą 🙂 A poza tym całej reszcie, który chcą spróbować tego cudownego sportu 🏄🏻‍♀️

Agnieszka Trębicka

Świetni ludzie, znakomite podejście, córka wniebowzięta….najlepsze wakacje ever!

Michał Wacowski